O nas

Firma Malux zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży, doradztwa i fachowego montowania podłóg, schodów z naturalnego drewna. Ponadto świadczymy usługi z zakresu: bezpyłowego cyklinowania, układania i lakierowania parkietu wraz z pomiarem wilgotności drewna oraz podłoża.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama parkietów, listew przypodłogowych z litego drewna, podłóg dwu-warstwowych, oraz schodów. Współpracujemy tylko z uznanymi producentami krajowymi- Walczak, Solid-Parkiet i światowymi Stoekl Parkett http://www.stoeckl.com co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez naszą firmę produktów.

Posiadamy nowoczesne maszyny, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Używamy materiałów wykończeniowych najwyższej jakości firmy Bona, dostosowanych do określonego rodzaju drewna.

Wykonujemy usługi: w gospodarstwach domowych, w prywatnych mieszkaniach oraz firmach i obiektach użyteczności publicznej. Wiedza praktyczna z zakresu obróbki drewna oraz układania parkietów pozwala nam na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wykonujemy odnawianie oraz remont starej stolarki okiennej i drzwiowej , oraz wykonujemy nową stolarkę na wzór starej zniszczonej pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków. Zdjęcia w trakcie realizacji.

Nasze usługi oferujemy dla klientów z terenów woj. małopolskiego i okolic.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!