Montaż parkietu

 

 

       Nasi Klienci płacą jedynie 8% podatku VAT kupując parkiet wraz z jego montażem. Zaoszczędzają w ten sposób 15% wartości podatku VAT, gdyż w przypadku zakupu samego materiału naliczany jest 23% podatek VAT. Z powodu tych różnic przy pierwszym przedstawianiu cen produktów podajemy ich wartość netto.

    Zakres prac przy wykonywaniu podłogi z wyrobów gotowych obejmuje oczyszczenie, zagruntowanie podkładu oraz klejenie parkietu, zaś przy materiale surowym dodatkowo cyklinowanie, szpachlowanie i lakierowanie lub olejowanie, standardowo nakładamy trzy warstwy danego impregnatu, chyba że zostanie inaczej ustalone .

      Aby przygotować Państwu szczegółową i precyzyjną ofertę na wykonanie posadzki drewnianej nasi pracownicy dokonują oględzin pomieszczeń i wykonują wszelkie niezbędne pomiary powierzchni przeznaczonej pod posadzkę drewnianą .  Dokonujemy także pomiarów wilgotności wylewki i temperatury powietrza co jest istotne przy podłodze wykonanej z drewna.
      Wykonujemy także posadzki drewniane w starym budownictwie i wszędzie tam gdzie chcą Państwo wymienić swoją starą posadzkę na nową, o ile warunki techniczne na to pozwalają. Nasze oferty wyszczególniają zarówno wszystkie materiały i elementy robocizny jak i ceny jednostkowe każdego z tych elementów. Dzięki temu po zakończeniu prac wszelkie nadwyżki czy niedobory materiałów są szybko rozliczane a Państwo płacą jedynie za faktyczne zużycie materiałów oraz  robociznę.

 

WZORY UKŁADANIA PARKIETU